Nawet sięgając po swoje ukochane Camele widzisz okazję by zainwestować, czyli słów kilka o Wielton S.A.*

Ostatnia analiza naszego zespołu na temat spółki potwierdziła się i pozwoliła na krótką spekulacje z zyskiem, pod warunkiem wyjścia w szczycie lokalnym, czego życzymy wszystkim spekulantom. Spójrzmy na trochę większy odcinek czasu niż najbliższe dwa trzy tygodnie. Polecamy spojrzeć na wykres oraz sprawozdanie finansowe spółki, zbadać je za pomocą odpowiadających naszym preferencjom narzędziom i być może zastanowić się nad opłacalnością zainwestowania. Na początek polecam spojrzeć na wykres w celu stworzenia własnych przemyśleń i poniżej niego zapraszam na analizę.

Rzeczą, która mnie zainteresowała w tej spółce, jest podwójne odbicie od poziomu 10,90 zł co jest poziomem 0,68 w wachlarzu Fibonacciego i może być potwierdzeniem odwrócenia się trendu spadkowego na spółce w celu ustanowienia się nowych lokalnych maksimów lub ponownie krótkiego trendu wzrostowego. Oprócz wachlarzu Fibonacciego potwierdzenie tego zjawiska można znaleźć we wskaźnikach technicznych takich jak CCI oraz Stochastyczny RSI. Zaś za pomocą analizy wykresów nie powinno się szukać żadnych znaków do zmiany trendu lub inwestycji, ze względu na niska płynność, lecz naniesienie koperty na wykres potwierdza tezę, jaka to pojawiła się po analizie wykresu za pomocą wachlarza Fibonacciego.

Zbigniew Grodziński

*Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym Studenckie Koło Naukowe oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *